- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Koop het met
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
6234-100
100 Stuks
5, 47€
0,055€/Pipetten
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9946-25
25 Stuks
4, 72€
0,189€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 15 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Breedte | 4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 30 |
125uses
11705-30
30 Stuks
10, 08€
0,336€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.