- laatste items
De prijs is voor een zak van 6 stuks.
12 packs of 72 Units.
.12 pakken van 72 stuks.
Koop het met
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7030-5
5 Stuks
14, 56€
2,911€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7031-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7032-5
5 Stuks
23, 75€
4,750€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7039-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,5 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 6 |
Productrecensies / vraag en antwoord