20uses
Plastic dienblad Hard Rechthoekige vorm zwart 30x45cm (5 stuks)
Koop het met
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
4250-20
20 Stuks
143, 38€
7,169€/Gegolfde
Op voorraad.
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7030-5
5 Stuks
14, 56€
2,911€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7031-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar het perfecte dienblad voor elke gelegenheid? Wij hebben het! Onze PS plastic dienbladen onderscheiden zich door hun eenvoudige en elegante ontwerp, ideaal voor formele evenementen die een vleugje verfijning vereisen, maar ook voor meer casual gelegenheden.
Gemaakt van polystyreen, ook bekend als PS, bieden onze PS dienbladen een uitstekende sterkte en stevigheid, waardoor ze de perfecte keuze zijn voor situaties waarin je erop moet kunnen vertrouwen dat je dienbladen het zullen houden, wat je er ook op besluit te serveren. Een ander groot voordeel van dit materiaal is dat het verrassend licht is, waardoor de schalen gemakkelijk te vervoeren en te plaatsen zijn met weinig inspanning.
Denk je erover om PS schalen in je bedrijf op te nemen?
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x45cm |
| Ontwerp | Mosaic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,4 cm |
| Breedte | 30 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 45 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7037-20
20 Stuks
25, 23€
1,261€/PP
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord