Plastic zak G100 15x30cm (100 stuks)
Zie meer producten van:
Ontdek de perfecte oplossing voor het bewaren van voedsel en het verbeteren van de klantervaring met praktische blokzakken. Deze zakken worden vaak gebruikt in groentewinkels, slagerijen en andere soorten winkels waar bulkproducten worden verkocht.
Met het praktische blokformaat bieden deze zakken een snelle en efficiënte service voor uw bedrijf. Door voor deze milieuvriendelijke zakken te kiezen, profiteert u niet alleen van uw klanten, maar draagt u ook bij aan het milieu. Profiteer van hun veelzijdigheid en duurzaamheid om op te vallen in uw branche en verantwoordelijke praktijken te promoten.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15x30cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Bolsas Polietileno PE Sin Cierre |
| Toepassingen | Transporte |
| Totale Capaciteit | 160 mm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 15,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 30,00 cm |
| Micronage | 25 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord