- Pakket
1000
Plastic zak G100 15x30cm (1000 stuks)
Koop het met
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
9169-100-10
1.000 Stuks
61, 98€
0,062€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontdek de perfecte oplossing voor het bewaren van voedsel en het verbeteren van de klantervaring met praktische blokzakken. Deze zakken worden vaak gebruikt in groentewinkels, slagerijen en andere soorten winkels waar bulkproducten worden verkocht.
Met het praktische blokformaat bieden deze zakken een snelle en efficiënte service voor uw bedrijf. Door voor deze milieuvriendelijke zakken te kiezen, profiteert u niet alleen van uw klanten, maar draagt u ook bij aan het milieu. Profiteer van hun veelzijdigheid en duurzaamheid om op te vallen in uw branche en verantwoordelijke praktijken te promoten.
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15x30cm |
| Ontwerp | Classic |
| Producttype | Bolsas Polietileno PE Sin Cierre |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 15,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 30,00 cm |
| Micronage | 25 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord