Papieren Doypack Wit met Zelfsluiting en Venster 12+6x20cm (50 Stuks)
10799-50
50 Stuks
12, 14€
0,243€/Papieren
Op voorraad.
Plastic verzendzakken Onbreekbaar G260 25x35cm (100 stuks)
Koop het met
10799-50
50 Stuks
12, 14€
0,243€/Papieren
Op voorraad.
10800-50
50 Stuks
17, 29€
0,346€/Papieren
Op voorraad.
4611-100
100 Stuks
12, 69€
0,127€/Plastic
Op voorraad.
4614-50
50 Stuks
21, 32€
0,426€/Plastic
Op voorraad.
4615-50
50 Stuks
35, 85€
0,717€/Plastic
Op voorraad.
12786-1
1 Stuks
12, 35€
12,354€/Antibacteriële
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hebt u veiligheid en vertrouwelijkheid nodig voor uw zendingen? Onze anonieme, fraudebestendige koerierstassen zijn de oplossing. Ze zijn speciaal ontworpen om de privacy van uw gevoelige documenten en producten te beschermen. Met onze tassen is de veiligheid van uw zendingen gegarandeerd, zodat de privacy en integriteit van de inhoud behouden blijven van oorsprong tot bestemming.
Deze zakken zijn gemaakt van PE plastic en combineren een licht gewicht met buitengewone sterkte. Wist u dat polyethyleen een van de meest bestendige kunststoffen is tegen scheuren en slechte weersomstandigheden? Dit maakt onze zakken perfect voor het veilig vervoeren van een verscheidenheid aan voorwerpen. Bovendien is het lichte gewicht een extra voordeel, waardoor de verzendkosten lager uitvallen zonder dat de veiligheid in het geding komt.
Waarom zou u onze tamper-evidente, anonieme koerierzakken kiezen voor uw zendingen?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x35cm |
| Ontwerp | Postcard |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Asa |
| Toepassingen | Transporte |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 25 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 35 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 100 |
4611-100
100 Stuks
12, 69€
0,127€/Plastic
Op voorraad.
4614-50
50 Stuks
21, 32€
0,426€/Plastic
Op voorraad.
4615-50
50 Stuks
35, 85€
0,717€/Plastic
Op voorraad.
4612-100
100 Stuks
21, 63€
0,216€/Plastic
Op voorraad.
4613-100-10
1.000 Stuks
224, 82€
0,225€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord