- Pakket
- freeshipping
- laatste items
3.000
15 packs of 200 Units.
De prijs is voor een doos van 3000 stuks.
.De prijs is voor een doos van 3000 stuks.
Koop het met
34003-100-8
800 Stuks
205, 16€
0,256€/Folie
Op voorraad.
34005-100-5
500 Stuks
193, 95€
0,388€/Folie
Op voorraad.
34012-100-8
800 Stuks
81, 82€
0,102€/Papieren
Op voorraad.
34014-100-5
500 Stuks
75, 66€
0,151€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7182-5-10
50 Stuks
85, 47€
1,709€/Plastic
Op voorraad.
11780-125-8
1.000 Stuks
297, 39€
0,297€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x60cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Toepassingen | Varios |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 60 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 60 cm |
| Micronage | 12,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Largo sin asas | 43 cm |
| Prijs voor | 3.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord