- Pakket
- freeshipping
500
Aluminium bakje 15C van 1500ml en 25x15x3,7cm. Bijzonder geschikt voor afhaalmaaltijden
afhaalmaaltijden.
Compatibele deksels verkrijgbaar bij de accessoires.
De prijs is voor de Doos van 500 Stuks. 5 Pakjes van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
34001-100-12
1.200 Stuks
178, 89€
0,149€/Folie
Op voorraad.
34002-100-10
1.000 Stuks
-28% 182, 49€ Normale prijs 253,50 €
0,182€/Folie
Op voorraad.
34003-100-8
800 Stuks
205, 16€
0,256€/Folie
Op voorraad.
34004-100-6
600 Stuks
232, 24€
0,387€/Folie
Op voorraad.
34006-100-5
500 Stuks
-28% 251, 42€ Normale prijs 349,21 €
0,503€/Aluminium
Op voorraad.
34010-100-6
600 Stuks
42, 30€
0,071€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je etenbereiden, vervoeren, afdekken en serveren. Hoeveel makkelijker kan het zijn om de catering voor je evenement voor te bereiden? We zijn er zeker van dat het niet kan. Je hoeft de service niet meer op dezelfde plaats te organiseren, je kunt alles perfect georganiseerd en voorbereid vervoeren, wat besmetting van je eten voorkomt.
Deze trays hebben een ontwerp met een speciaal ontworpen rand zodat de deksels, die je kunt vinden in de productaccessoires, perfect passen en een veilige sluiting vormen, ideaal voor het vervoeren van voedsel. Met deze combinatie wordt het voor jou heel gemakkelijk om je bereidingen te organiseren, zodat ze bij je gasten op tafel komen alsof ze net uit de keuken komen.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x18x3,7cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 24x14,7 cm |
| Totale Capaciteit | 1500 ml / 1,5 l |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3,7 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord