- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 200 stuks.
.Koop het met
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
5335-50
50 Stuks
10, 47€
0,209€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x60cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 60 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 60 cm |
| Micronage | 12,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Largo sin asas | 43 cm |
| Prijs voor | 200 |
13499-100
100 Stuks
31, 84€
0,318€/Hemddraagtassen
Op voorraad.
13498-100
100 Stuks
15, 58€
0,156€/Hemddraagtassen
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord