- Pakket
- laatste items
100
De prijs is voor een doos van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
70033-1
1 Stuks
12, 40€
12,403€/Servet
Op voorraad.
25uses
4822-50
50 Stuks
4, 72€
0,094€/Herbruikbare
Op voorraad.
5974-25
25 Stuks
19, 19€
0,768€/Palmblad
Op voorraad.
5978-25
25 Stuks
21, 28€
0,851€/Palmblad
Op voorraad.
125uses
13348-6-8
48 Stuks
74, 11€
1,544€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 16,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord