- laatste items
De prijs is voor een zak van 10 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
3005-10-50
500 Stuks
93, 17€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7930-20
20 Stuks
14, 87€
0,744€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3005-10
10 Stuks
2, 33€
0,233€/Herbruikbare
Op voorraad.
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
84003-50
50 Stuks
5, 95€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 16,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord