125uses
Wijn en Water glas gemaakt van PS Crystal kunststof, Transparant met een nikkel verchroomde voet.
Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
3043-10
10 Stuks
12, 91€
1,291€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4110-40
40 Stuks
-20% 4, 20€ Normale prijs 5,25 €
0,105€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Wijn Glas Lage Voet |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7898-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Nikkel
Op voorraad.
125uses
7894-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Metaal
Op voorraad.
125uses
7897-20
20 Stuks
16, 00€
0,800€/Goud
Op voorraad.
125uses
7905-20
20 Stuks
14, 45€
0,722€/Transparante
Op voorraad.
125uses
7898-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7896-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7894-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13531-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13532-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13533-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.