- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7898-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7894-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13534-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7905-20
20 Stuks
14, 45€
0,722€/Herbruikbaar
Op voorraad.