- laatste items
De prijs is voor een zak van 15 stuks.
.Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7581B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
| Totale Afmetingen | 100ml |
|---|---|
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,1 cm |
| Bovenste diameter | 5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 8,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Type | |
| Prijs voor | 15 |
Productrecensies / vraag en antwoord