- Pakket
125uses
Herbruikbaar cava glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met Turkoois voet.
Accessoires
Koop het met
125uses
7750B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7592B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7591B2-20
20 Stuks
16, 93€
0,846€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 160 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Bierglas |
| Totale Capaciteit | 160 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 20,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7743B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7750B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Limoengroen
Op voorraad.
125uses
7749B2-20
20 Stuks
20, 46€
1,023€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7739B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7747B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Transparant Rood
Op voorraad.
125uses
7751B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Koraal
Op voorraad.
125uses
7745B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Transparante
Op voorraad.
125uses
7756B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Wit Parel
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord