125uses
Herbruikbaar glas van PP met een inhoud van 420ml in Turkoois kleur. Ideaal voor cocktails of slushies en warme dranken in restaurants, catering, en andere evenementen.
Accessoires
Koop het met
20uses
7246-10
10 Stuks
2, 76€
0,276€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3005-10
10 Stuks
2, 33€
0,233€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
9259-6
6 Stuks
2, 87€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
9261-6
6 Stuks
2, 87€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7783-20
20 Stuks
14, 21€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic bekers hebben een speciale plaats veroverd in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun evenwicht tussen sterkte en veelzijdigheid. Wat maakt ze zo bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor gebruik in veel omgevingen, zoals zwembaden of buitenruimtes, omdat ze niet snel breken als ze vallen.
Wat is PP? Polypropyleen is een veelgebruikte kunststof die wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en herbruikbaarheid. Deze eigenschappen maken van PP plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je meer weten over wat PP bekers jou kunnen bieden? Wij vertellen je er alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 420 ml |
| Ontwerp | Frost |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos Reutilizables PP Irrompibles Durables |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 420ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Breedte | 8,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7783-20
20 Stuks
14, 21€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7787-20
20 Stuks
14, 19€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7788-20
20 Stuks
14, 19€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord