- laatste items
125uses
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7865-25
25 Stuks
15, 56€
0,622€/Herbruikbare
Op voorraad.
10463-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
10554-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |