- Pakket
125uses
Herbruikbaar Champagneglas gemaakt van PS kunststof, Transparant met Beige voet.
Accessoires
Koop het met
125uses
7930-20
20 Stuks
14, 87€
0,744€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
6282-100
100 Stuks
3, 17€
0,032€/Houten
Op voorraad.
9601-100
100 Stuks
2, 98€
0,030€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7587B2-20-10
200 Stuks
113, 61€
0,568€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11857-50
50 Stuks
17, 46€
0,349€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Bierglas |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7562B2-20
20 Stuks
16, 98€
0,849€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7556B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7563B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Limoengroen
Op voorraad.
125uses
7552B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7560B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Transparant Rood
Op voorraad.
125uses
7564B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Koraal
Op voorraad.
125uses
7558B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Transparante
Op voorraad.
125uses
7569B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Wit Parel
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord