- Pakket
- freeshipping
- laatste items
600
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic scharnierende Deli-Container microgolfbaar PP Vierkant 250ml.
De prijs is voor een doos van 600 stuks.
Koop het met
20uses
12284-50
50 Stuks
10, 30€
0,206€/Bak
Op voorraad.
20uses
12284-50-18
900 Stuks
148, 24€
0,165€/Bak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 600 |
11017-50-18
900 Stuks
184, 11€
0,205€/Bak
Op voorraad.
20uses
12284-50-18
900 Stuks
148, 24€
0,165€/Bak
Op voorraad.
5348-50-20
1.000 Stuks
151, 47€
0,151€/Bak
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord