- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic scharnierende Deli-Container microgolfbaar PP Vierkant 250ml.
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
11017-50
50 Stuks
12, 79€
0,256€/Bak
Op voorraad.
20uses
12284-50
50 Stuks
10, 30€
0,206€/Bak
Op voorraad.
5348-50
50 Stuks
9, 46€
0,189€/Bak
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord