- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
9291-50
50 Stuks
15, 57€
0,311€/Suikerriet
Op voorraad.
10248-100
100 Stuks
3, 62€
0,036€/Papieren
Op voorraad.
10578-250
250 Stuks
11, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22x14,5x10 cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 22 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord