Papieren zak met handgrepen kraft rood 90g/m² 22+10x27cm (25 stuks)
5275-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Papieren
Op voorraad
Plastic scharnierende bakkerij Container PET 18x9,5x10cm (220 stuks)
Koop het met
5275-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Papieren
Op voorraad
6157-600
600 Stuks
140, 98€
0,235€/Plastic
Op voorraad
41019-50
50 Stuks
24, 89€
0,498€/Bamboe
Op voorraad
9250-50
50 Stuks
-30% 10, 70€ Normale prijs 15,28 €
0,214€/Oosterse
Op voorraad
10016-100
100 Stuks
9, 35€
0,094€/Theelepel
Op voorraad
11037-220
220 Stuks
117, 39€
0,534€/Plastic
Op voorraad
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit over nagedacht hoe de presentatie van uw gerechten de eetervaring kan beïnvloeden? Maak de service die u uw klanten biedt uitstekend en geef ze de mogelijkheid om uw recepten thuis te proeven alsof ze vers uit uw keuken komen met PET plastic verpakkingen.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van PET plastic, waardoor je bereidingen er als nooit tevoren uitzien dankzij de transparantie en weerstand die dit materiaal kenmerken. Koud of warm, het voedsel binnenin wordt beter dan ooit bewaard.
Wil je je voedsel veilig en zonder zorgen bewaren? We vertellen je er meer over.
Heb je al gehoord van verpakkingen met een scharnierend deksel? Deze innovatieve verpakkingen zijn niet alleen praktisch, maar garanderen ook een perfecte luchtdichte afsluiting. Vergeet het constante zoeken naar het juiste deksel; met het scharnierdeksel is de sluiting onmiddellijk en veilig - de ideale keuze voor wie eenvoud en functionaliteit in één product belangrijk vindt!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x95x10cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Totale Capaciteit | 1120 ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 220 |
Productrecensies / vraag en antwoord