- freeshipping
Plastic cakeplak Container transparant 16,2x13,5x5cm, 1/8 Ø26cm.
Koop het met
4012-25-20
500 Stuks
-30% 72, 41€ Normale prijs 102,85 €
0,145€/Papieren
Op voorraad
13792-500
500 Stuks
-25% 94, 02€ Normale prijs 125,36 €
0,188€/Witte
Op voorraad
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad
8200-50-6
300 Stuks
-40% 35, 19€ Normale prijs 58,66 €
0,117€/Suikerriet
Op voorraad
8201-50-6
300 Stuks
-40% 66, 71€ Normale prijs 111,15 €
0,222€/Plastic
Op voorraad
20uses
8472-50-13
650 Stuks
50, 94€
0,078€/Herbruikbare
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16,2x13,5x5 cm |
| Ontwerp | Portion |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases para Porción Tartas |
| Vorm | Driehoekig |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 13,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 16,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 600 |
Productrecensies / vraag en antwoord