- Pakket
- freeshipping
- laatste items
7500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 30 pakken van 250 stuks.
.Koop het met
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
5044-100-20
2.000 Stuks
141, 09€
0,071€/Bamboe
Op voorraad.
41034-1
1 Stuks
3, 57€
3,570€/Bamboe
Op voorraad.
9587-50-5
250 Stuks
355, 57€
1,422€/Bamboe
Op voorraad.
10358-25-8
200 Stuks
106, 58€
0,533€/Palmblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,5x21cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 7500 |
Productrecensies / vraag en antwoord