- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 250 stuks.
.Koop het met
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
5025-25-10
250 Stuks
-40% 42, 73€ Normale prijs 71,15 €
0,171€/Papieren
Op voorraad.
5044-100
100 Stuks
8, 82€
0,088€/Bamboe
Op voorraad.
10394-100-10
1.000 Stuks
27, 61€
0,028€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,5x21cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord