- Pakket
- freeshipping
500
Alternatieve Producten:
Ontdek verfijning in elke slok met onze whisky beker van 200 ml gemaakt van PS Crystal, een esthetisch en functioneel alternatief voor traditionele bekers. Ideaal voor het veilig en toch aantrekkelijk serveren van alle gewenste dranken, van whisky tot frisdrank.
Koop het met
9104-30
30 Stuks
-30% 3, 54€ Normale prijs 5,06 €
0,118€/airlaid
Op voorraad.
125uses
9956-20
20 Stuks
13, 89€
0,695€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Bovenste diameter | 5,6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 500 |