125uses
Plastic beker "Ice" 410ml van doorzichtig translucent polypropyleen, combineert duurzaamheid en lichtheid, ideaal voor buitenevenementen.
Koop het met
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7321-25
25 Stuks
11, 97€
0,479€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7461-25
25 Stuks
42, 22€
1,689€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7729-20
20 Stuks
12, 66€
0,633€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7823-50
50 Stuks
7, 77€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7824-20
20 Stuks
12, 63€
0,632€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic bekers hebben een speciale plaats veroverd in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun evenwicht tussen sterkte en veelzijdigheid. Wat maakt ze zo bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor gebruik in veel omgevingen, zoals zwembaden of buitenruimtes, omdat ze niet snel breken als ze vallen.
Wat is PP? Polypropyleen is een veelgebruikte kunststof die wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en herbruikbaarheid. Deze eigenschappen maken van PP plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je meer weten over wat PP bekers jou kunnen bieden? Wij vertellen je er alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 410 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos Reutilizables PP Irrompibles Durables |
| Totale Capaciteit | 410 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 20 |