- laatste items
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Koop het met
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11,5cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Totale Capaciteit | 175 mm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord