- laatste items
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640203-10
10 Stuks
17, 00€
1,700€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 104ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 104 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |