- laatste items
Stopgezette-Produkt
Plat deksel met kruis in wit PS voor vlok van Ø7,3cm diameter.
Accessoires
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
34011-100
100 Stuks
11, 53€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
5214-100
100 Stuks
22, 87€
0,229€/Folie
Op voorraad.
5235-100
100 Stuks
6, 62€
0,066€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je ooit per ongeluk je favoriete drankje gemorst toen je het van de ene plek naar de andere probeerde te dragen? In ons streven om je maximaal gemak en veiligheid te bieden bij het serveren van je drankjes, brengen we je de PS plastic deksels. Deze deksels zijn ontworpen met een goede pasvorm en stevige afsluiting, zodat je klanten onderweg van hun drankjes kunnen genieten zonder zich zorgen te hoeven maken over onaangenaam morsen.
Polystyreen, beter bekend als PS, dat gebruikt wordt in plastic cupdeksels is een economisch en veel verkrijgbaar materiaal op de markt. Naast de stijfheid en het gemak om te gieten, heeft PS ook isolerende eigenschappen die helpen om de temperatuur van zowel koude als warme dranken te behouden.
Wil je er meer over weten? We vertellen je er alles over.
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Maak je klaar om de snelste, meest praktische en handige manier te ontdekken om de drankjes van je klanten te beschermen en het tegelijkertijd gemakkelijk te maken om ervan te genieten met een rietje! Met hun kruisvormige gat in het midden bieden deze deksels een praktisch en functioneel ontwerp waar gemakkelijk een rietje in kan worden gestoken, zodat je klanten van hun drankjes kunnen genieten zonder dat ze de dop eraf hoeven te halen.
Of ze nu onderweg zijn of andere activiteiten ondernemen, je klanten kunnen van hun drankjes genieten zonder zich zorgen te hoeven maken over morsen. Bovendien bieden deze deksels met kruisgat een praktische oplossing om rietjes op hun plaats te houden, zodat ze altijd van hun favoriete drankje kunnen genieten.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,4cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,4 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord