- Pakket
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
10 zakken van 100 stuks.
10 zakken van 100 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,1cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,9 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
8723-100-10
1.000 Stuks
-25% 145, 24€ Normale prijs 193,65 €
0,145€/Plastic
Op voorraad.
4892-100-10
1.000 Stuks
59, 19€
0,059€/Deksel
Op voorraad.
4893-100-10
1.000 Stuks
67, 32€
0,067€/Deksel
Op voorraad.
4802-100-20
2.000 Stuks
85, 06€
0,043€/
Op voorraad.