- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
125uses
640435-25-20
500 Stuks
140, 31€
0,281€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,1cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,9 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
8723-100
100 Stuks
-30% 16, 94€ Normale prijs 24,21 €
0,169€/Plastic
Op voorraad.
4892-100
100 Stuks
7, 41€
0,074€/Deksel
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.