- Pakket
- laatste items
3000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
30 zakken van 100 stuks.
De prijs is voor een doos van 3000 stuks.
.De prijs is voor een doos van 3000 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 3000 |
1005-100-30
3.000 Stuks
99, 43€
0,033€/Plastic
Op voorraad.
12667-50-20
1.000 Stuks
54, 83€
0,055€/Papieren
Op voorraad.