- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 100 |
1005-100
100 Stuks
4, 14€
0,041€/Plastic
Op voorraad.
12667-50
50 Stuks
3, 42€
0,068€/Papieren
Op voorraad.