- Pakket
- Eco
- freeshipping
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 500 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Prijs voor | 500 |
125uses
7716-50-20
1.000 Stuks
245, 87€
0,246€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7718-20-32
640 Stuks
191, 43€
0,299€/Herbruikbaar
Op voorraad.