- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7716-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7718-20
20 Stuks
7, 48€
0,374€/Herbruikbaar
Op voorraad.