Papieren servet zwart 20x20cm 2C (100 stuks)
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Een wegwerpbeker kan ook mooi zijn. Het bewijs hiervan is onze plastic beker in PS Crystal van 160 ml. Het aantrekkelijke "Cool Cup"-design geeft je drankjes een originele en esthetische toets, zonder de functionaliteit uit het oog te verliezen.
Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 160 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 160 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |