- laatste items
125uses
De prijs is voor een zak van 12 stuks.
.Koop het met
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640439-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640510-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 66 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 66 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 8,9 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
Productrecensies / vraag en antwoord