- Pakket
- laatste items
2500
De prijs is voor een doos van 2500 stuks. 20 packs of 125 Units.
.Accessoires
Koop het met
11894-100
100 Stuks
7, 45€
0,075€/Deksel
Op voorraad.
11894-100-20
2.000 Stuks
119, 21€
0,060€/Deksel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30ml |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Bovenste diameter | 4,8 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 2500 |