- laatste items
De prijs is voor een zak van 125 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4949-250-4
1.000 Stuks
31, 74€
0,032€/Papieren
Op voorraad.
5149-125
125 Stuks
-20% 8, 06€ Normale prijs 10,08 €
0,065€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø4,8cm |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plastic Bakjes voor Sauzen |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Bovenste diameter | 4,8 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |