- Pakket
- sale
125uses
640
125uses
De grote bondgenoten van afhaalmaaltijden zijn zonder twijfel de deksels voor de containers. Ons deksel, gemaakt van PP, is de meest functionele oplossing om te garanderen dat je eten in perfecte staat op de plaats van bestemming aankomt.
Accessoires
Koop het met
125uses
12198-80-8
640 Stuks
55, 72€
0,087€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12202-40-12
480 Stuks
82, 34€
0,172€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12203-20-24
480 Stuks
63, 74€
0,133€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12206-40-8
320 Stuks
76, 70€
0,240€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12207-20-16
320 Stuks
59, 56€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
13278-50-6
300 Stuks
81, 01€
0,270€/Vierkante
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw takeaway- en bezorgbehoeften? PP deksels voor verpakkingen zijn het antwoord. Ze zijn ontworpen voor maximale functionaliteit en passen perfect op een breed scala aan containers, zodat jouw voedsel – zowel warm als koud – in perfecte staat bij de klant aankomt.
Gemaakt van polypropyleen (PP) bieden deze deksels een optimale balans tussen kwaliteit en prestaties. Het PP-plastic beschermt je voedsel tijdens het transport, is hittebestendig en behoudt zijn vorm. Bovendien zijn ze licht van gewicht en recyclebaar, wat deze deksels tot een duurzame en milieuvriendelijke keuze maakt.
Welke voordelen bieden deze deksels voor jouw takeaway- of bezorgservice?
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14,2x11,1x2 cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 11,1 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,2 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 640 |
125uses
12200-20-32
640 Stuks
-10% 52, 94€ Normale prijs 58,82 €
0,083€/14,2x11,1x2 cm
Op voorraad.
125uses
12203-20-24
480 Stuks
63, 74€
0,133€/19x14x2 cm
Op voorraad.
125uses
12207-20-16
320 Stuks
59, 56€
0,186€/21,5x17x2 cm
Op voorraad.
125uses
12212-20-16
320 Stuks
85, 75€
0,268€/25,5x18,9x2 cm
Op voorraad.