20uses
Dessert beker voor Cocktail ijs PS 230 ml (25 stuks)
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
Wegwerpbeker van wit PP met een inhoud van 200ml.
Koop het met
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
10284-50
50 Stuks
11, 35€
0,227€/Suikerriet
Op voorraad.
25uses
8485-100
100 Stuks
-20% 5, 45€ Normale prijs 6,81 €
0,054€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
12123-25
25 Stuks
2, 77€
0,111€/Herbruikbare
Op voorraad.
13428-50
50 Stuks
4, 48€
0,090€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers van PP de perfecte keuze zijn voor je feesten of je bedrijf? Hier is de magie! De sleutel ligt in hun speciale eigenschap dat ze wegwerpbaar zijn, wat niet alleen hun praktische karakter benadrukt, maar ook de ervaring bij elke gelegenheid herdefinieert, of het nu thuis, tijdens een picknick of op het strand is, door op een unieke manier een praktisch en functioneel tintje toe te voegen.
Polypropyleen (PP) presenteert zichzelf als het beste materiaal voor de productie van bekers, met een unieke combinatie van sterkte en functionaliteit die nog wordt versterkt doordat ze voor eenmalig gebruik zijn. Wat betekent dit voor uw bekers? Ze zijn niet alleen gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar ze zijn ook elegant bestand tegen de drukte van elk feest.
Maar wacht, wil je nog meer redenen weten om deze wegwerpbekers te hebben?
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos de Plástico Económicos |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,4 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
25uses
8485-100
100 Stuks
-20% 5, 45€ Normale prijs 6,81 €
0,054€/240 ml
Op voorraad.
125uses
7716-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
13725-100
100 Stuks
-20% 5, 75€ Normale prijs 7,19 €
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7718-20
20 Stuks
7, 48€
0,374€/Herbruikbaar
Op voorraad.
2003-100
100 Stuks
4, 07€
0,041€/Plastic
Op voorraad.
2004-100
100 Stuks
4, 14€
0,041€/Plastic
Op voorraad.
1005-100
100 Stuks
4, 14€
0,041€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord