Transparante Herbruikbare PS Proeflepel 10,5cm (200 Stuks)
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
Wegwerpbeker van wit PP met een inhoud van 220ml.
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Koop het met
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
11, 76€
0,059€/Transparante
Op voorraad.
10284-50
50 Stuks
11, 35€
0,227€/Suikerriet
Op voorraad.
13860-50-6
300 Stuks
79, 09€
0,264€/Kartonnen
Op voorraad.
110682-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Suikerriet
Op voorraad.
20uses
8472-50
50 Stuks
4, 90€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers van PP de perfecte keuze zijn voor je feesten of je bedrijf? Hier is de magie! De sleutel ligt in hun speciale eigenschap dat ze wegwerpbaar zijn, wat niet alleen hun praktische karakter benadrukt, maar ook de ervaring bij elke gelegenheid herdefinieert, of het nu thuis, tijdens een picknick of op het strand is, door op een unieke manier een praktisch en functioneel tintje toe te voegen.
Polypropyleen (PP) presenteert zichzelf als het beste materiaal voor de productie van bekers, met een unieke combinatie van sterkte en functionaliteit die nog wordt versterkt doordat ze voor eenmalig gebruik zijn. Wat betekent dit voor uw bekers? Ze zijn niet alleen gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar ze zijn ook elegant bestand tegen de drukte van elk feest.
Maar wacht, wil je nog meer redenen weten om deze wegwerpbekers te hebben?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos de Plástico Económicos |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Cantidad Mínima Palé | 900 |
| Totale Capaciteit | 220 ml |
| Bodemdiameter | 4,2 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,9 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Prijs voor | 100 |
25uses
8485-100
100 Stuks
-20% 5, 45€ Normale prijs 6,81 €
0,054€/240 ml
Op voorraad.
25uses
8484-100
100 Stuks
5, 75€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
2004-100
100 Stuks
4, 14€
0,041€/Plastic
Op voorraad.
20uses
13725-100
100 Stuks
-20% 5, 75€ Normale prijs 7,19 €
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
25uses
2001-100
100 Stuks
5, 54€
0,055€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord