- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic beker van wit PP met een inhoud van 520ml, ideaal voor alle soorten feesten en catering.
Prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4195-10
10 Stuks
3, 27€
0,327€/Vuilniszak
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7587B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
25uses
13775-30
30 Stuks
1, 10€
0,037€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 520 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 520ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,7 cm |
| Bovenste diameter | 9,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 12,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 400 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |
2008-50
50 Stuks
8, 88€
0,178€/Plastic
Op voorraad.
20uses
13730-50
50 Stuks
-20% 8, 03€ Normale prijs 10,04 €
0,161€/Herbruikbare
Op voorraad.
15uses
11151-50
50 Stuks
-20% 7, 00€ Normale prijs 8,75 €
0,140€/Herbruikbare
Op voorraad.