20uses
20uses
Herbruikbare doorschijnende beker gemaakt van PP met een inhoud van 500ml. Onbreekbaar en van hoge kwaliteit.
Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad
4147-10-42
420 Stuks
134, 02€
0,319€/Herbruikbaar
Op voorraad
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad
35110-1
1 Stuks
15, 06€
15,065€/Plastic
Op voorraad
20uses
60002-25
25 Stuks
7, 11€
0,285€/Herbruikbare
Op voorraad
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Bovenste diameter | 8,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 43 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Prijs voor | 16 |
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad
2008-50
50 Stuks
8, 88€
0,178€/Plastic
Op voorraad
20uses
60002-25
25 Stuks
7, 11€
0,285€/Herbruikbare
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord