15uses
15uses
Alternatieve Producten:
Plastic "Deco" beker met een capaciteit van 200 ml van transparant translucent PP. Deze beker valt op door zijn onbreekbare stevigheid en lichtheid, perfect voor evenementen en feesten.
Koop het met
20uses
3028-10-12
120 Stuks
119, 79€
0,998€/Plastic
Op voorraad.
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4552-100
100 Stuks
10, 25€
0,102€/Plastic
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
5044-100
100 Stuks
8, 82€
0,088€/Bamboe
Op voorraad.
5975-25-8
200 Stuks
129, 81€
0,649€/Palmblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 6,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |