- Pakket
- freeshipping
15uses
500
15uses
Alternatieve Producten:
Plastic "Deco" beker met een capaciteit van 200 ml van transparant translucent PP. Deze beker valt op door zijn onbreekbare stevigheid en lichtheid, perfect voor evenementen en feesten.
Koop het met
20uses
60001-20-21
420 Stuks
95, 40€
0,227€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7558B2-20-10
200 Stuks
114, 08€
0,570€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7587B2-20-10
200 Stuks
113, 61€
0,568€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 6,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 500 |