350uses
Plastic pot met Deksel transparant SAN Herbruikbaar 460ml.
Koop het met
4293-1
1 Stuks
4, 16€
4,162€/Plakband
Op voorraad.
4292-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
4574-10
10 Stuks
11, 80€
1,180€/Wegwerp
Op voorraad.
5143-250
250 Stuks
8, 78€
0,035€/Kom
Op voorraad.
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10290-1
1 Stuks
10, 58€
10,575€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoe breng je je drankjes op een comfortabele, veilige en elegante manier naar de tafel? Het is eenvoudig. Onze Tritan-kruik zijn de perfecte oplossing omdat ze niet alleen elke tafel een geraffineerde toets geven, maar ook de meest praktische manier zijn om uw gasten drankjes te serveren.
Gemaakt van Tritan, een geavanceerd Bisphenol A (BPA) vrij copolyester, zijn onze kannen bestand tegen schokken en breuk. Bovendien blijven ze transparant en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en wascycli. Dit materiaal doet langzaam zijn intrede als geweldige vervanger van glas. Wilt u meer voordelen van deze Tritan-kannen weten? Lees verder, bij Monouso kennen we ze allemaal en we willen ze met u delen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 460 ml |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Cocktail Glas |
| Totale Capaciteit | 460 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 1 |