500uses
Herbruikbaar durable pot transparant SAN 2250ml (1 stuk)
7850-1
1 Stuks
13, 53€
13,528€/Herbruikbaar
Op voorraad
Wegwerp koksmstuks Pinstripe "TST" wit (10 stuks)
Koop het met
500uses
7850-1
1 Stuks
13, 53€
13,528€/Herbruikbaar
Op voorraad
10376-10
10 Stuks
20, 58€
2,058€/Kokosnoot
Op voorraad
350uses
11711-1
1 Stuks
7, 77€
7,768€/Herbruikbaar
Op voorraad
11817-300
300 Stuks
21, 36€
0,071€/Composteerbare
Op voorraad
13369-25
25 Stuks
-20% 4, 88€ Normale prijs 6,10 €
0,195€/Houten
Op voorraad
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ontwerp | Chef |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Schoenen |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 28,00 cm |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 23,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 10 |