Plakband rol PP transparant 4,8cmx132m (1 stuk)
80000-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
Plakband rol PP bruin 4,8 cm x 132 m (1 stuk)
Koop het met
80000-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
4292-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
4496-50
50 Stuks
5, 40€
0,108€/Plastic
Op voorraad.
4497-50
50 Stuks
7, 95€
0,159€/Plastic
Op voorraad.
4499-50
50 Stuks
12, 09€
0,242€/Plastic
Op voorraad.
8810-100
100 Stuks
5, 44€
0,054€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4,8cm x 132m |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Verpakkingstape |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 13.200,00 cm |
| Breedte | 4,80 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 13.200,00 cm |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord